Ruszyła akcja „Polak z sercem!”Akcja „Polak z sercem!” to działanie, którego adresatami są Polacy mieszkający na Białorusi i Ukrainie. W roku 100-tej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości nie zapominamy wyciągnąć rąk w geście wsparcia i pomocy do młodych ludzi, którzy potrzebują konkretnego działania.

„Polak z sercem!” to akcja dwutorowa. Po pierwsze od 11 do 25 listopada chcemy przeprowadzić zbiórkę żywności z długim terminem ważności oraz środków czystości. Natomiast od 11 listopada do 30 czerwca pragniemy uruchomić tzw. „sms charytatywny”. Poprzez to działanie chcemy zbierać pieniądze, aby zorganizować niezapomniany, wakacyjny czas na terenie Polski dla młodych Polaków mieszkających na Ukrainie i Białorusi. Równocześnie do akcji sms odbywać się będzie zbiórka pieniędzy prowadzona przez „Fundację Dla Młodzieży”, z którą chcemy prowadzić opisane powyżej działania. Akcję będzie pilotowało Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Docelowym adresatem naszej akcji będą młodzi ludzie zamieszkujący parafie w obwodzie grodzieńskim i lwowskim.

polak-z-sercem-plakat

Konkret dla młodych ludzi

Od 11 do 25 listopada będziemy zbierać produkty z długim terminem ważności. Szukaj koszyka oznaczonego logo akcji.
Co zbieramy?

Produkty spożywcze: cukier, makaron, kasza, ryż, płatki kukurydziane, dania gotowe, olej, konserwy mięsne i warzywne, herbata, kawa, dżemy, słodycze: batony, czekolady, herbatniki, orzechy i bakalie, itp.
Środki czystości: mydło, szampon, żel pod prysznic, proszek, środki myjące i sprzątające, itp.

Wesprzyj organizację letniego wypoczynku dla Polskiej młodzieży z Białorusi i Ukrainy. Dzielmy się sobą świętując 100-lecie odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę.
Wyślij sms

Wyślij sms pod numer:
72405

(koszt to 2,46 zł z VAT) o treści: POMOC. To tylko kilka sekund dla Ciebie, a tydzień przepełniony radością, wartościami i budowaniem wspólnoty dla młodzieży.